Uždarų patalpų čempionate – ir šiauliečių pergalės

Alfredo PLIADŽIO nuotr.
Juozas Baikštys peršoko 2,24 metro ir pasiekė 6 rezultatą Lietuvos šuolio į aukštį rungties istorijoje.
Klaipėdoje savaitgalį dvi dienas truko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas, kuriame aukštų rezultatų iškovojo ir Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro auklėtiniai.

Šuolio į aukštį rungtyje aukso medalį pelnė Juozas Baikštys (trenerė J. Baikštienė). Jis įveikė 2,24 metro aukštį ir pasiekė asmeninį uždarų patalpų rekordą bei 6 rezultatą Lietuvos šuolio į aukštį rungties istorijoje.

Du sidabro medalius bėgimo rungtyse iškovojo Robertas Vališauskas (tren. J. Beržanskis). 1500 m distanciją jis įveikė per 3 min. 56,49 sek., o 3000 m – per 8 min. 34,72 sek. ir abu kartus pasiekė asmeninį uždarų patalpų rekordą.

3000 m bėgime taip pat sidabrą pelnė ir Remalda Kergytė-Dauskurdienė (tren. D. Šaučikovas), atbėgusi per 10 min. 9,75 sek.

60 m barjerinio bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Rokas Ickys (tren. J. Baikštienė), atbėgęs per 7,94 sek. ir pasiekęs asmeninį uždarų patalpų rekordą.

Šuolio į tolį rungtyje, nušokęs 7,21 metro, antrąją vietą pelnė Airidas Zabaras (tren. J. Baikštienė).

Šuolių į aukštį rungtyje tarp moterų antrąją vietą, peršokusi 1,79 metro, pelnė Urtė Baikštytė (tren. J. Baikštienė).

Bronzos medalį iškovojo 1500 m distanciją per 4 min. 55,2 sek. nubėgusi Meda Gasickaitė (tren. D. Šaučikovas). Ji pasiekė asmeninį uždarų patalpų rekordas.