Šiaulių apskrities veteranai baigė lauko sezoną

ŠAFF nuotr.
Šiaulių apskrities veteranų (35 m. ir vyresni) pirmenybėse nugalėtojais tapo „Šiaulių liūtai“. Pirmą kartą surengtose Lietuvos veteranų (40 m. ir vyresni) futbolo pirmenybėse tarp aštuonių ekipų jie iškovojo trečiąją vietą.

Visos Šiaulių apskrities veteranų ekipos baigė savo lauko sezono pirmenybes. Vienos ekipos varžėsi Lietuvos pirmenybėse, kitos – ŠAFF organizuojamose Šiaulių apskrities veteranų (35 m. ir vyresni) pirmenybėse.

Pastarosiose šį sezoną dalyvavo šešios ekipos, kurios šiose pirmenybėse sužaidė dešimt rungtynių. Geriausiai jose sekėsi FK „Šiaulių liūtai“ ekipai, kuri per sužaistas rungtynes iškovojo 23 taškus bei tapo pirmenybių nugalėtojais. Antroje vietoje liko vos vienu tašku nuo lyderių atsilikę FC „Saulininko veteranai“. Trečiąją vietą iškovojo Joniškio „Strėlės“ komanda (18 taškų).

Ketvirti liko Pakruojo „Kruojos veteranai“ (11 tšk.), penktoje vietoje – svečiai iš Raseinių FK „Danspin“ futbolininkai (10 tšk.), o paskutinėse vietoje liko „Radviliškio veteranai“ (1 tšk.).

Geriausiu FK „Šiaulių liūtai“ žaidėju pripažintas Paulius Aukštikalnis, FC „Saulininko veteranai“ – Modestas Mačenskis, FK „Strėlės“ – Donatas Klupšas, FK „Kruojos veteranai“ – Redas Jurevičius, FK „Danspin“ – Ramūnas Jokubaitis.

Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo FC „Saulininko veteranai“ komandos žaidėjas Kęstutis Kucevičius. Jo sąskaitoje – 13 tikslių smūgių.

Savo lauko sezoną baigė ir Lietuvos veteranų pirmenybėse dalyvavusios Šiaulių apskrities komandos. Žemaitijos veteranų (35 m. ir vyresni) pirmenybėse FC „Šiaulių tigrai“ galutinėje rikiuotėje liko trečiojoje vietoje ir vos tašku atsiliko nuo pirmosios vietos. Taip pat praėjusį savaitgalį Plungėje vyko sezono uždarymo turnyras, kuriame tarp aštuonių ekipų taip pat dalyvavo ir FC „Šiaulių tigrai“.

Šiame turnyre šiauliečiai nužygiavo iki pat finalo, kuriame nusileido Tauragės ekipai bei galutinėje rikiuotėje liko antrojoje vietoje.

Pirmą kartą surengtose Lietuvos veteranų (40 m. ir vyresni) futbolo pirmenybėse, tarp aštuonių ekipų, paskutiniajame ture trečiąją vietą iškovojo „Šiaulių liūtų“ komanda. Šiauliečiai per sužaistas septynerias rungtynes iškovojo 12 taškų ir vienu tašku aplenkė ketvirtojoje vietoje likusią Jonavos komandą. Geriausiu Šiaulių komandos žaidėju tapo Mindaugas Dėlkus.

Lietuvos veteranų (50 m. ir vyresni) pirmenybėse dalyvavo dvi Šiaulių apskrities komandos – Šiaulių VFK bei Joniškio rajono „Skaistgirys-Žvelgaitis“. Šiose pirmenybėse dalyvavo 14 komandų, o visos ekipos sužaidė po 13 rungtynių. Šiaulių apskrities komandoms jose sekėsi labai panašiai, tai atsispindėjo ir galutinėje turnyrinės lentelės rikiuotėje. Šiauliečiai per žaistas rungtynes surinko 17 taškų ir liko aštuntoje vietoje, o Joniškio rajono ekipa surinko 16 taškų bei liko devinta. Šiaulių ekipoje geriausiu komandos žaidėju išrinktas Virgerdas Kavolis, Joniškio rajono – Rimantas Butautis.