Šiaulietės išlygino rezultatą

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
„Huawei Moterų lygos“ bronziniame finale „Šiaulių“ krepšininkės išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1
Per mažiau nei penkias minutes 11 taškų persvarą vėjais paleidę „Šiauliai“ nepalūžo ir po įspūdingos kovos atsitiesė „Huawei Moterų lygos“ bronziniame finale.

Davida Dale, likus žaisti 12,3 sekundės, pataikė iš po krepšio bei antrose rungtynėse išplėšė Romualdo Petronio auklėtinių pergalę namuose 66:64 (15:21, 17:10, 21:14, 13:19) prieš Kauno „Aistes-LSMU“.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1. Trečiasis mūšis trečiadienį vyks Kaune.

Besibaigiant trečiajam ketvirčiui D. Dale pelnė du taškus ir „Šiauliai“ buvo priekyje 53:42. Visgi tada Urtė Slavickaitė staigiai atsakė tritaškiu, kaunietės ketvirtajame kėlinyje spurtą pratęsė iki 15:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 57:55.

Karolinos Kazočiūnaitės taškai padidino viešnių persvarą iki 59:56, bet po to jos prametė penkis metimus iš žaidimo, dvi baudas ir nesugebėjo atitrūkti.

„Aistės-LSMU“ trijų taškų pranašumą turėjo ir prasidėjus paskutinei minutei – 61:64.

Savannah Plentovich po minutės pertraukėlės pelnė du taškus su pražanga ir išlygino rezultatą – 64:64, U. Slavickaitė atakavo netaikliai, D. Dale įmetė iš po krepšio ir nulėmė šeimininkių pergalę – 66:64.

Asmeninius sezono rekordus gerinus S. Plentovich sumetė 26 taškus (7/8 dvit., 1/8 trit., 9/10 baud.), atkovojo 12 kamuolių, išprovokavo net 9 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

Pergalių taškų autorės D. Dale sąskaitoje – 10 taškų (4/11 dvit., 0/3 trit., 2/6 baud.), 8 rezultatyvūs perdavimai ir 4 atkovoti kamuoliai.

„Aistėms-LSMU“ Gabija Šegždaitė pelnė 16 taškų (15 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud.), Deimantė Žukaitė – 15 (4 rez. perd.), Karolina Kazočiūnaitė – 12 (8 atk. kam., 4 rez. perd.).